Ekstremalus bėgimas “ALFA RUN – TRANSFORMACIJA 2018”

Jau antrus metus, didžiulio susidomėjimo sulaukęs Alfa Run renginys, kviečia Jus kartu žengti į 2018 “Transformacijos“ metus. Tai metai, kai Alfa Run įžengia į naują amžių. Jūsų laukia naują programą su 25 ekstremaliom kliūtim bei galimybė sportininkams ir megėjams kvalifikuotis į Europos ir pasaulio (OCR ekstremalaus bėgimo) čempionatus.

2018 gegužės 26 dieną, Vilniaus apskrity, Marijampolio sen, Pamarazių tankodrome vyks ekstremalus renginys ALFA RUN, dalyvių skaičius ribotas – 2000!

Alfa Run – tai iššūkis įveikti 10 kilometrų ilgio trasą su 25 kliūčių ruožu, kuriame yra daug purvo, ledo, dūmo, elektros ir dar daug visko…

Alfa Run – tai ne varžybos, tai proga išbandyti savo protinių ir fizinių galimybių ribas. Čia nebus pirmų ir paskutinių. Čia tampi nugalėtoju dar tuomet, kai išdrįsti mesti iššūkį sau ir ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam.

Čia nėra jokio plano B. “Ateik ir įveik”

Misija: Surinktos lėšos yra skirtos reabilitacijos centro „Alfa“ vykdomai veiklai, teikiančiai pagalbą alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims.

Add a comment

*Please complete all fields correctly